Ekibimiz

 

Uzm.Dr. M. Onur ŞERAN

UZMAN VETERİNER HEKİM - VETERİNER CERRAHİ BİLİM UZMANI – VETERİNER DOĞUM VE JİNEKOLOJİ UZMANI


2006 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldum. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimimi tamamlayarak Veteriner Cerrahi Bilim Uzmanı ünvanı aldım.2004- 2008 yılları arasında Ankara’da bir hayvan hastanesinde stajer öğrenci ve klinisyen veteriner hekim olarak görev aldım. 2014’te İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalında başladığım doktora eğitimimi 2020 yılında tamamladım ve Dr. ünvanı aldım. 2021 yılında "Veteriner Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliği"'nin şartlarını yerine getirerek Veteriner Doğum ve Jinekoloji Uzmanı ünvanı aldım 2010-2016 yılları arasında kurucu ortağı olduğum Moda Pati Veteriner Polikliniği’nde çalıştım. 2016 yılından itibaren VetKadıköy Veteriner Polikliniğini’nin kurucu ortağı olarak meslek hayatıma devam etmekteyim.

Dimitri MALAHTARİ

VETERİNER HEKİM


2004 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldum. 2015’e kadar bir veteriner polikliniğinde klinisyen hekim olarak görev aldıktan sonra Moda Pati Veteriner Polikliniği bünyesine katıldım. VetKadıköy Veteriner Polikliniği'nde kurucu ortak olarak meslek hayatıma devam etmekteyim.

A. Umut EKE

VETERİNER HEKİM


2006 ylında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldum. 2010 yılına kadar Ankara ve Antalya’da klinisyen hekimlik yaptım. 2010 yılında Moda Pati Veteriner Polikliniğini kurduktan sonra 2016’dan itibaren kurucu ortağı olduğum VetKadıköy Veteriner Polikliniği’nde meslek hayatıma devam etmekteyim.

Emre Cem ULUSOY

VETERİNER HEKİM


2018 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldum. 1 yıl kadar özel bir veteriner kliniğinde çalıştıktan sonra 2019 yılından itibaren VetKadıköy Veteriner Polikliniği'nde meslek hayatıma devam etmekteyim.

Gülay SUMELİ

HALKLA İLİŞKİLER


Ömer Sevter HEDİYE

VETERİNER SAĞLIK TEKNİKERİ


Naci KIRBAŞ

YARDIMCI PERSONEL